Semináře

Kromě pravidelných tréninků jsou nedílnou součástí našeho cvičení semináře. Na semináři máte možnost cvičit u jiného učitele než ve vlastním dódžó. Jiný učitel vám může ukázat známé věci z jiného pohledu a vám se najednou rozsvítí, nebo vám ukáže takový aspekt aikida, který se v našem dódžó příliš nezdůrazňuje.

Další zajímavou věcí je, že na seminář se obvykle sjedou lidé z dalších klubů a vy můžete cvičit s jinými partnery. V každém klubu mají studenti trochu jiné návyky a i toto může být zajímavou inspirací. Čím více různých lidí při cvičení vystřídáte, tím více se otevírá vaše tělo i mysl.

A navíc, seminář je společenská událost, kde potkáte přátele, které nevidíte každý den. Ale k tomu na seminář musíte zajít a přátele tam objevit.

Naše malé klubové semináře jsou vhodné i pro úplné začátečníky, větší víkendové semináře můžete absolvovat hned, jak se budete cítit trochu pohodlněji s padáním dopředu. A samozřejmě, všichni jste vítáni na každoroční týdenní letní škole aikida na Vysočině.

V našem fotoblogu najdete semináře, které jsme organizovali nebo navštívili, podívat se můžete také na seznam připravovaných akcí.

« »